Акції

                                    Акція !!!

                          З Днем народження, Малеча!   

      В  компанії Майстерня Меблів М-Арт  діє безстрокова акція  : ” З Днем народження , Малеча”  При замовленні меблів для кімнати Вашої дитини до  Дня народження , отримайте подарунок в вигляді знижки в 10 відсотків …  Акція діє для дітей до  14-ти років включно. Для того щоб скористатись нагодою , замовлення необхідно зробити не пізніше ніж за два місяці до Дня народження Вашої дитини..

 

 

                         Висока Якість за Помірну ціну !

Пропонуємо швидке виготовлення кухонних наборів модульного типу. Завдяки використанню стандартних модулів (шаф) з’явилась можливість швидко створити і виготовити кухонні меблі , які максимально відповідають Вашим побажанням, та розмірам Вашої кухонної кімнати. Це, а також використання порівняно не дорогих, але якісних матеріалів, комплектуючих дає можливість досить суттєво знизити загальну вартість . Так використання відносно недорогих напрямних для висувних ящиків, дверних навісів фірми Linken System, дотримання правильної технології виготовлення, багаторічний  досвід та висока кваліфікація  дозволяє надавти гарантію на виріб більше 5-ти років.

   Також варто зазначити, що використання стандартних модулів зовсім не означає жорстку прив’язку до “стандартних ” розмірів, як це зазвичай організовано в багатьох меблевих салонах. Ми можемо зробити той чи інший модуль любого розміру як по ширині так і по висоті..

Отже, більш детально…

Вартість погонного метру такої кухні – від 2 тис. грн.

В цю вартість також входить вартість стільниці, ручок, сушки для посуду, доставка по місту Рівне. Окремо оплачується встановлення кухні. Це дає змогу господарям, які впевнені в своїх силах та можливостях зекономити на оплаті робіт по встановленню кухні. Для цього в комплекті до кухонного набору надається інструкція по монтажу. Якщо ж є потреба замовити і встановлення кухні, то вартість таких робіт, на відміну від інших виробників та продавців кухонь,  визначається строго по їх об’єму , а не в процентному відношенню до вартості кухні. Нижче приведені розцінки по видам робіт :

Встановлення одного навісного модуля  – 50 грн.

Встановлення одного нижнього модуля – 30 грн.

 Встановлення стільниці                                 – 80 грн.

 Встановлення мийки                                         – 50 грн.

 Встановлення варочної поверхні                –  50 грн.

 Встановлення духовки                                      – 20 грн.

 Встановлення витяжки                                  – 50 грн.

 Вирізи, отвори під труби, шланги, розетки, інше – 20 грн за 1 шт.

Робота по підгонці шафи під необхідні розміри на місці – 50 грн.

 Робота по підгонці шафи під необхідні розміри з виїздом в майстерню – 200 грн.

Більш детальна інформація за номером телефону

+38 096 541-08-23,  +38 063 052-04-13  

або скориставшись формою зворотнього зв’язку.

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

9 + 20 =