Чим комплектуємо

     Максимальна функціональність, ергономіка, зручність меблів забезпечується багатьма критеріями, серед яких – наповнення різними аксесуарами, механізмами, використання надійної фурнітури.

     Як відомо, кухні є такими, що найбільш використовуются в нашому повсякденному житті. Це і приготування страв, і приймання їжі, і посиденьки в колі друзів за чашкою кави. Тому і до кухонних меблів найбільші вимоги в зручності та функціональності. Іншими словами – щоб все було завжди під рукою, легкодоступним.

      На сучасному ринку аксесуарів для кухонних та інших меблів є безліч рішень від різних виробників. Безперечними лідерами в цьому є такі загальновідомі бренди як Blum, Hafele, Hettich, Linken System та інші. Фурнітуру та комплектуючі всіх цих виробників ми пропонуємо для виготовлення меблів на замовлення. А це петлі для дверцят – з дотягом та без, різноманітні системи висувних ящиків з дерев’яним та металічним корпусом, спеціальні висувні ящики для мийок, кутових секцій, висувні корзини для зберігання продуктів та посуду, підіймальні механізми, прості та складні, для верхніх секцій, тощо..

    Використання фурнітури та комплектуючих від цих виробників забезпечить високу якість, надійність, задоволення від користування Вашими меблями.  Довговічність такої фурнітури забезпечується десятилітньою гарантією від виробника та нашим досвідом встановлення та налаштовування правильного її функціювання , так як відомо, що навіть найбільш досконалий механізм можна вивести з ладу непрофесійними діями…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

16 − 8 =