З чого виготовляємо

     Минув той час, коли приходив покупець і не знав, що йому потрібно, не міг розібратися в різноманітті асортименту, матеріалах, з яких виготовлені меблі, стилях і напрямках меблевої моди. Сьогодні покупець стає більш обізнаним з питань, що стосуються меблів, і це нас радує. Адже придбання меблів – це планована купівля і ми вирішили в допомогу нашим клієнтам зробити ряд статей, які покликані систематизувати знання покупця, і допомогти розібратися в різноманітті меблевих матеріалів, вибрати той стиль, який підходить Вам. Ми робимо все можливе, щоб Ви могли наповнити свій будинок комфортом, різноманітністю і красою. Будемо раді, якщо ми зможемо допомогти нашим покупцям, у вирішенні меблевого питання .

      В даний час  існує великий спектр меблевих матеріалів. Основним матеріалом сучасного меблевого виробництва є різні види деревних плит

Деревостружкові плити – ДСП.

      Деревостружкова плита виготовляється з деревної тирси і стружок, скріплених між собою спеціальним сполучною речовиною – смолами формальдегідів, шляхом гарячого пресування. З ДСП виготовляють конструкційні елементи меблів, стінки і полиці шаф, бічні і горизонтальні поверхні столів, стільниці. Облицювання ДСП відбувається з допомогою  ламінування. Облицювання в меблевому виробництві – це наклеювання на матеріал – основу будь-яких облицювальних матеріалів (меблевої плівки).

     Ламінування – це процес злиття ДСП та меблевої плівки під впливом преса і високих температур (без використання клею), меламінова смола, яка міститься в пористої поверхні паперу, полімеризується і проникає в структуру ДСП. Утворюється однорідний поверхневий шар, що володіє високими технологічними і декоративними якостями, такими як: міцність, водонепроникність, довговічність, стійкість до високих температур.

      В Україні широко представлені як вітчизняні виробники ДСП- Kronospan , Swispan,так і європейські – EGGER , Kaindl (Австрія) , Cliaf  (Італія)  Kastamonu  (Румунія) . Ламінована ДСП австрійських  та італійських виробників відрізняються поміж інших високою якістю та дуже реалістичними текстурами деревини , що дозволяє створювати якісні та вишукані меблі

      У наш час кухня є не тільки кімнатою для приготування і прийому їжі, а й місцем прийому гостей, спілкування з родиною та вечірнього відпочинку. Тому більшість людей намагаються обставити кухню меблями так, щоб вона була не тільки зручною і практичною але і затишною, модною і красивою.

     Правильний підбір кухонної стільниці може кардинально змінити вигляд всієї Вошей кухні. З цього слід ретельно підійти до питання вибору цього незамінного елементу кухні.

     Основним , широковживаним  матеріалом  для кухонних стільниць є ДСП облицьованим пластиком HPL.  За для підвищення стійкості до дії вологи деякі з виробників для виготовлення стільниць використовують ДСП підвищеної вологостійкості. Це LuxeForm (Україна) , EGGER (Австрія) Arpa ( Італія) . Пластик HPL , яким облицьовано стільницю із ДСП є стійким до високих температур і механічних пошкоджень , що забезпечує довговічність таких стільниць.

     Декоративний паперово-шаруватий пластик HPL (High Pressure Laminate),  – облицювальний і конструкційний пластик високого тиску  з декоративною поверхнею придатною для зовнішнього та внутрішнього застосування, стійкий до механічних пошкоджень, світлу, зміни погодних умов. Пластик HPL складається з листів спеціального крафт-паперу, просоченого синтетичними термореактивними смолами. Виробничий процес передбачає комбінований  вплив на папір високих температур і тиску в спеціальних пресах. Завдяки такому впливу, смоли проникають в структуру паперу, заповнюючи волокна і змінюючи її будову на хімічному рівні. У підсумку виходить цілісний монолітний матеріал, що володіє унікальними експлуатаційними характеристиками.

       Товщина декоративного пластику залежить від кількості шарів паперу і варіюється в межах від 0,6 до 25 мм. Технологія виробництва матеріалу дозволяє отримувати різні варіанти фінішної обробки поверхні – глянсову, матову і структурну.  Безсумнівним плюсом є різноманітність декорів HPL-пластика, імітують камінь, будь-які деревні породи, металізовані поверхні. Широкий вибір однотонних і «фантазійних» декорів дозволяє втілювати будь-які дизайнерські рішення. Крім стільниць , пластик HPL також використовується для виготовлення кухонних і інших фасадів.  Кухні з такими фасадами мають сучасний вигляд ,  хороші експлуатаційні характеристики ..

   Одними з основних матеріалів для виготовлення кухонних, і не тільки  кухонних, фасадів, крім пластику HPL, ще є також акрілові високоглянцеві ( High Gloss) панелі, різноманітні форми на основі плити МДФ , масив деревини. 

   Високоглянсові панелі – це екологічні меблеві плити на основі ДСП або МДФ, покриті акриловим лаком зі ступенем блиску 95%. Глибокий дзеркальний блиск високоглянсових плит робить їх незамінними у виробництві кухонь, столів і шаф. Сьогодні HG-плити вийшли за рамки стандартного застосування і використовуються як декоративні панелі в дизайні інтер’єрів. Ними прикрашають стіни, стелі і навіть підлоги. Крім високого ступеня блиску велику популярність глянцевим панелям у кінцевих споживачів забезпечує їх висока міцність, простий догляд і багата кольорова палітра. Це велика кількість однотонних відтінків, яскраві дизайнерські й металеві декори! 

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

15 − 13 =